Iłżecka 10C, Lubienia
+48 796 574 033

Plandeki z certyfikatem Code XL

Nasza oferta plandek bocznych z certyfikatem Code XL to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Dzięki spełnieniu normy DIN EN 12641-2, nasze plandeki są nie tylko wytrzymałe, ale także zapewniają optymalne warunki transportu dla Twoich produktów.

Zobacz nasze realizacje
Gwarancja Najwyższej Jakości
Plandeki boczne z certyfikatem Code XL spełniają surowe normy jakościowe, co zapewnia niezawodność i trwałość podczas transportu.
Zwiększone Bezpieczeństwo
Dzięki certyfikatowi Code XL plandeki zapewniają ochronę ładunku przed uszkodzeniami oraz minimalizują ryzyko wypadków drogowych.
Zgodność z Normami Europejskimi
Posiadanie certyfikatu Code XL potwierdza, że plandeki spełniają wymogi normy DIN EN 12641-2, co daje klientom pewność, że ich ładunek jest transportowany zgodnie z najwyższymi standardami.

Plandeki z certyfikatem Code XL

Nasze plandeki z certyfikatem Code XL to synonim najwyższej jakości i niezawodności. Posiadając ten prestiżowy certyfikat, potwierdzamy nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Certyfikat Code XL, uzyskany po wnikliwych badaniach przeprowadzonych przez firmę DEKRA, obejmuje normy DIN EN 12641 oraz DIN EN 12642, co świadczy o ich wytrzymałości i zgodności z europejskimi standardami.
Wytwarzamy nasze plandeki z najwyższej jakości materiałów dostarczanych wyłącznie z renomowanych producentów europejskich, takich jak Mehgies Texnologies, Heytex i Sioen. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom nie tylko trwałość, ale także niezawodność i bezpieczeństwo podczas transportu.
Nasze plandeki PVC posiadają imponującą gramaturę 900g/m² oraz są dodatkowo wzmocnione pasami wzmacniającymi HF, które zwiększają ich wytrzymałość. Dodatkowo, wyposażone są w certyfikowane klamry z pasem i hakiem oraz rolki, co ułatwia i zabezpiecza proces montażu.
Wybierając plandeki z certyfikatem Code XL od AKM Plandeki, decydujesz się na najwyższą jakość, niezawodność i bezpieczeństwo Twojego ładunku. Dzięki naszym produktom możesz mieć pewność, że Twoje towary dotrą do celu w nienaruszonym stanie, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Cennik

Zapoznaj się z Naszymi Cenami Nowych Plandek Bocznych do Naczep Towarowych!

Sprawdź różnice między plandekami z certyfikatem Code XL, a standardowymi plandekami bez certyfikatu.

Stawiając na nas, masz pewność, że otrzymujesz plandeki najwyższej jakości!

Image link
Plandeki Boczne bez Code XL

4399

*cena netto za komplet dwóch boków

Materiał PVC o gramaturze 900g/m2
Pasy wzmacniające HF 1300kg
Nowe rolki przesuwne
Nowe klamry z pasem
Taśma odblaskowa po długości
Nierdzewne akces. złączne
Plandeki Boczne z Certyfikatem Code XL

5399

*cena netto za komplet dwóch boków

Certyfikowany materiał PVC o gramaturze 900g/m2
Pasy wzmacniające HF 2400kg
Certyfikowane nowe rolki
Certyfikowane nowe klamry z pasem
Taśma odblaskowa po długości
Nierdzewne akces. złączne
Pisemny Certyfikat Code XL z normami EN 12641 i 12642

Zamów Bezpłatną Wycenę

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół odpowiada błyskawicznie. Jak doświadczony handlowiec, którego tylko krok dzieli od osiągnięcia celu. Sprawdź sam!