Iłżecka 10C, Lubienia
+48 796 574 033
Działamy od 2013 roku

Poznaj Nas
i naszą misję.

Pomagamy firmom transportowym w efektywnym zarządzaniu ich flotami, poprzez dostarczanie wysokiej jakości plandek oraz wsparcie w utrzymaniu niezawodności i bezpieczeństwa ładunków w trakcie przewozu.

Nieustanny Rozwój

Niech wyniki
mówią same za nas.

+0

Zadowolonych Klientów

+0

Nowych Klientów Corocznie

+0tys.

Wyprodukowanych Boków do Naczep

+0tys.

Wyprodukowanych Dachów do Naczep

Czym się zajmujemy?

AKM PLANDEKI specjalizuje się w produkcji i dostarczaniu wysokiej jakości plandek do naczep, z myślą o firmach transportowych i przewoźnikach. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które obejmują dostosowanie plandek do indywidualnych potrzeb klienta oraz zapewnienie solidności, trwałości i bezpieczeństwa ładunków podczas transportu. Dzięki naszym produktom, firmy transportowe mogą skutecznie chronić swoje towary przed warunkami atmosferycznymi oraz zagwarantować ich bezpieczne dostarczenie do celu. Nasze plandeki to nie tylko produkt, to rozwiązanie, które wspiera efektywność i profesjonalizm w branży transportowej.

Sprawdź nasze usługi
Image link
Image link

Jak działamy?

W naszej firmie działamy według zasady indywidualnego podejścia do każdego klienta. Przed rozpoczęciem współpracy dokładnie analizujemy potrzeby i cele naszych klientów, aby ustalić, czy nasze usługi mogą przynieść oczekiwane rezultaty. Dzięki temu zapewniamy wysoką jakość obsługi, satysfakcję klienta oraz realne korzyści finansowe wynikające z naszej współpracy. Naszym celem jest efektywne i skuteczne wsparcie naszych klientów w osiąganiu ich biznesowych celów.

Sprawdź nasze usługi
Rohlig SUUS
Grupa Transportowa
DARTOM
Blachy Pruszyński
VAN Cargo
Nico MOOIJ

TE MARKI JUŻ NAM ZAUFAŁY

DOŁĄCZ DO NICH

Zamów Bezpłatną Wycenę

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk i skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół odpowiada błyskawicznie. Jak doświadczony handlowiec, którego tylko krok dzieli od osiągnięcia celu. Sprawdź sam!