Jak długo trzeba czekać na wykonanie plandeki na naczepę?

Zazwyczaj wystarcza nam 1-3 dni od zwymiarowania lub podania wymiarów przez klienta na wykonanie gotowej do założenia plandeki na naczepę. Termin ten może się nieco wydłużyć przy dodatkowym wykonaniu reklamy na plandece.

Jak mogę zmierzyć sam plandekę?

Wystarczy zmierzyć odległość od adaptora na dole rury do rury na drugim końcu, lub listwy. Drugim istotnym wymiarem jest wysokość plandeki na obu końcach przy rurach.

Czy jest możliwość wymiany plandeki lub dachu na miejscu i ile to trwa?

Oczywiści istnieje taka możliwość po wcześniejszym umówieniu się. Gdy wymieniamy plandekę trwa to przeważnie od 1 do 3 dni roboczych. W przypadku wymiany dachu proces ten jest znacznie szybszy ponieważ standardowe dachy posiadamy gotowe do montażu na stanie magazynowym. Montaż trwa około 2-3 godziny.

Ile kosztuję nowa plandeka?

Ceny nowych plandek są bardzo zróżnicowane. Wpływ na to ma kilka czynników, m.in. czy plandeka ma być z certyfikatem Code XL, czy będą montowane nowe akcesoria takie jak nowe rolki, klamry z pasami lub rury, czy przekładamy akcesoria ze starej plandeki.

Czym różni się plandeka z certyfikatem Code XL od zwykłej?

Plandeka z certyfikatem jest wykonana najlepszego na rynku niemieckiego materiału plandekowego, ma znacznie więcej pasów wzmocnieniowych, które są zarazem grubsze, o znacznie większej wytrzymałości od standardowych. Wszystkie akcesoria takie jak rolki i klamry z pasami są osobno certyfikowane. Plandeka taka przechodzi testy wytrzymałościowe bez najmniejszego problemu.

Czy na waszą plandekę jest gwarancja?

Standardowo na nasze gotowe plandeki dajemy 6 lat gwarancji.